Читайте відгуки та офіційну інформацію від виробника, щоб вибрати потужний котел на твердому паливі.

Hello our valued visitor, We present you the best web solutions and high quality graphic designs with a lot of features. just login to your account and enjoy ...

 • +38 (067) 9 200 100
 • +38 (050) 50 60 100

Гарячі запитання про твердопаливні котли

У пошуках ефективного та доступного способу опалення будинку, українці звертаються до альтернативних технологій. На твердопаливні котли відгуки переважно позитивні, до того ж самі виробники не втомлюються розказувати про переваги власної продукції.

Питання в тому, наскільки очікування збігаються з реальністю та чи є правда у хвалебних словах.

На твердопаливні котли відгуки бувають трьох типів:

 • Публікації від імені виробників. На власних сайтах та інших ресурсах компанії ще раз наголошують на перевагах власної продукції.
 • Відгуки від конкурентів. Це чорний метод просування на ринку. Конкуренти один одному залишають скарги нібито від імені незадоволених клієнтів.
 • Реальні відгуки покупців твердопаливного обладнання. Чесні публікації українців, котрі свідомо чи випадково перейшли на використання енергоефективних котлів опалення.
Купить твердотопливный котел от компании «Завод Котлов»

Публікації останнього типу є особливо цінними, однак, їх нечасто можна зустріти. Далеко не кожен щасливий власник твердопаливного обладнання витрачає час на те, щоб поділитись позитивними враженнями з кимось ще.

Ми пропонуємо високоякісні котли, використання яких варте хвалебних слів. Замовляйте наше обладнання та бережіть свої кошти.

Відгуки про опалювальні пристрої

Твердопаливні котли – це обладнання нового покоління, про яке відомо не кожному. В Інтернеті поширені чутки та домисли щодо цих приладів. Іноді очікування клієнтів не збігаються із реальністю, тому на твердопаливні котли відгуки бувають не лише позитивними.

Гарячі питання клієнтів про опалювальне обладнання:

 • Чи збігаються заявлений та фактичний час роботи на одному завантаженні? На сайтах виробників та в каталогах торгових будинків вказані можливості опалювального обладнання. Так, котли Віхлач здатні працювати до 72 годин на єдиному завантаженні палива. Однак, фактичні та реальні показники збігаються тільки при використанні високоякісного палива – наприклад, кам’яного вугілля. Компанія «Завод Котлів» не робить таємниці з цього. Ми чесно розказуємо тонкощі використання обладнання своїм клієнтам.
 • Скільки дров потребує твердопаливний котел? Обладнання, яке не використовує первинну енергію, вважається ефективним та економним. Насправді ми радимо встановлювати котли тривалого горіння, які здатні підтримувати потрібну температуру довго. Реалізація принципу пошарового горіння палива гарантує до трьох діб тепла. На твердопаливні котли відгуки дозволять дізнатись всі подробиці про якісне спалення сировини.
 • Чи справляється обладнання зі своєю задачею, працюючи на повну потужність? На твердопаливні котли відгуки іноді вказують на те, що виробник завищив можливості власного виробу, щоб привернути увагу клієнтів. Насправді проблема криється в тому, що покупець підходить до відповідальної справи нерозумно. Для якісного опалення треба враховувати одну просту формулу: 1 кВт потужності = тепло на території 10 кв. м.
Купить твердотопливный котел Вихлач от компании «Завод Котлов»

Читайте чесні відгуки та вивчайте всю наявну інформацію від виробника, щоб зробити правильний вибір та забезпечити приміщення стабільним теплом. Довіряйте перевіреній компанії. Купуйте опалювальне обладнання у нас. Всі котли є в наявності з гарантією.

Тривалість роботи обладнання

Кожному клієнту хочеться завантажити котел – і не переживати про власний комфорт принаймні добу. З нашими опалювальними пристроями це можливо.

Дотримуйтесь наступних умов:

 • використовуйте паливо високої зольності та вологості;
 • не залишайте порожнеч у топці при завантаженні;
 • мінімізуйте витрати тепла у вашому приміщенні.
Купить твердотопливный котел от компании «Завод Котлов»

При виборі опалювального обладнання враховуйте особливості будівлі та її площу. Якщо у приміщенні старі вікна, кілька дверей чи є щілини після монтажу певного обладнання, ми радимо врахувати запас потужності котла. Показник 15 або 20% буде оптимальним у вашому випадку.

Де замовити котел?

Ми пропонуємо високоякісне опалювальне обладнання, в якому заявлені показники збігаються з фактичними результатами. Купуйте твердопаливні котли в нашій компанії та не турбуйтесь про власний комфорт. Для вибору необхідного обладнання ми чекаємо вас за адресою: вул. Паїсія Кайсарова, 7. Двері нашого столичного шоу-руму відкриті для всіх зацікавлених українців з понеділка по п’ятницю до 18:00.

Залишити питання та пропозиції для нас ви можете у будь-який час. Для цього напишіть листа на електрону пошту Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.. Ми швидко відповімо вам.

Купить твердотопливный котел от компании «Завод Котлов»

Для замовлення або розрахунку потужності опалювального приладу в телефонному режимі, зв’яжіться із нашими менеджерами. Ми відповідаємо на дзвінки за номером: +38(050)5060100 та +38(067)9200100. Читайте відгуки, вивчайте інформацію в наших каталогах на сайті та робіть правильний вибір. Якісні котли опалення чекають на майбутніх власників.