Котли на соломі для підприємств та державних установ за бюджетною ціною.

Hello our valued visitor, We present you the best web solutions and high quality graphic designs with a lot of features. just login to your account and enjoy ...

 • +38 (067) 9 200 100
 • +38 (050) 50 60 100

Котли на соломі для різних об’єктів

Використання біопалива – це шлях до енергетичної незалежності та раціонального використання матеріальних ресурсів.

Замість залучення газу або електроенергії для обігріву приміщень «Завод Котлів» пропонує придбати обладнання на соломі, отримати компенсацію до 35% від держави та зекономити третину опалювального бюджету. В нашому асортименті є потужні котли, корпуси яких виготовлені зі спеціальної жаростійкої сталі товщиною від 6 мм. Запитайте у нашого менеджера, яка на котли на соломі ціна, де купити в Україні, скільки треба чекати, поки покупка опалювального обладнання окупиться. Ми надаємо консультації за телефоном, онлайн та особисто.

Купить твердотопливный котел на опилках Wichlacz

Котли на соломі – це опалювальне обладнання, що отримує теплову енергію при згоранні сухих стебел зернових рослин. Вони обігрівають цехи, склади, приміщення державних установ. Конструкція забезпечує ефективне та безпечне спалювання тюкованої соломи. Внаслідок реалізації принципу пошарового горіння паливо довго тліє в топці котла. Оптимальний температурний режим підтримується автоматично. Необхідності в постійному нагляді за опалювальним приладом немає. Дізнайтесь сьогодні, яка на котли на соломі ціна, де купити в Україні, скільки чекати на доставку. Гарантуємо, наш сервіс вам сподобається.

Особливості використання

Котли, що спалюють солому, не завдають власникам клопоту. Вони ефективно знищують біопаливо та гарантують стабільне підтримання тепла від 36 годин.

Джерелами енергії є солом'яні тюки двох видів:

 • прямокутні паралелепіпеди габаритами 1100×650×500 мм.
 • циліндри соломи діаметром 200 мм.

Ми пропонуємо моделі з ручною чи автоматичною подачею біопалива в топку котла. Дверцята щільно закриваються, щоб не розповсюджувати по приміщенню продукти горіння. Спалення соломи та інтенсивність цього процесу – це автоматизовані дії. Реалізація принципу пошарового горіння гарантує підтримку заданого температурного режиму.

Як добавку можна використовувати наступні види палива:

 • відходи деревообробки;
 • неліквідна деревина;
 • лузга соняшника.
Купить твердотопливный котел на опилках Wichlacz

Очищувати топку котла потрібно вручну. Перелік доступних засобів, регулярність цієї процедури та інші деталі вказані в керівництві користувача. Обов’язково прочитайте рекомендації виробника перед використанням обладнання. Завітайте на сайт компанії «Завод Котлів», щоб дізнатись, яка на котел на соломі ціна, де купити в Україні. Вартість обладнання залежить від потужності та опалювальної площі.

Обслуговування

Наша продукція відрізняється автономною та ефективною роботою. Для отримання кращого опалювального приладу за демократичною ціною зверніться до менеджера компанії та запитайте, як отримати компенсацію по програмі «IQ Energy».

Переваги котлів для спалення соломи:

 • ефективне знищення біопалива без розповсюдження продуктів горіння у приміщенні;
 • висока потужність – ми пропонуємо моделі для обігріву приміщень від 380 кв. м;
 • екологічність – можливе використання простої, дешевої та безпечної сировини;
 • швидке розтоплювання – котел на соломі готовий до роботи вже через 5 хвилин;
 • безпечна експлуатація та можливе використання інших різновидів доступного палива.
Купить твердотопливный котел на опилках Wichlacz

Якщо не знаєте, яка на котел на соломі ціна, де купити в Україні та чим це обладнання принципово відрізняється від газового та електричного, звертайтесь до компанії «Завод Котлів». Ми надаємо безкоштовні консультації, розраховуємо потужність. Відправляємо на об’єкт власну монтажну команду. Продаємо продукцію з гарантією виробника.

Котлы почти в Де купити в Україні?

Європейські котли торгової марки Wichlacz гарантують ефективне підтримання тепла в приміщеннях різного призначення. Вони мають витривалі корпуси з жаростійкої сталі, продуманий дизайн та заводську гарантію на 5 років. Кожна модель передбачає можливість використання деревини для обігріву приміщення. Розрахувати потужність та вартість опалювальних приладів допомагають менеджери «Заводу Котлів». Наша компанія є вашою відповіддю на наступні запитання: яка на котел на соломі ціна, де купити в Україні такий прилад, чому держава надає компенсацію на продукцію Віхлач.

Послуги «Заводу Котлів»:

 • підбір обладнання, розрахунок вартості;
 • транспортування вашого замовлення;
 • професійний монтаж котла опалення;
 • сервісне обслуговування за гарантією.
Купить твердотопливный котел на опилках Wichlacz

Купити твердопаливні котли для спалення соломи можна онлайн, за телефоном або у шоу-румі по вул. Паїсія Кайсарова, 7. Ціни на опалювальне обладнання розраховуються в залежності від опалювальної площі та потужності. Кожна модель з нашого каталогу є в наявності. Її можна замовити з доставкою та монтажем.

Продукція «Заводу Котлів» - це розумне співвідношення якості та вартості. Телефонуйте нам прямо зараз та переконайтесь у цьому!