Купуйте твердопаливні котли Віхлач сьогодні, поки вони ще є у нас в наявності.

Hello our valued visitor, We present you the best web solutions and high quality graphic designs with a lot of features. just login to your account and enjoy ...

 • +38 (067) 9 200 100
 • +38 (050) 50 60 100

Твердопаливні котли Віхлач

Автоматизоване виробництво, якісна збірка та тривала гарантія – це головні особливості продукції від українсько-польського заводу. Твердопаливні котли Віхлач мають бездоганну репутацію. Вони відомі за межами України та використовуються для опалення приміщень різної площі.

Компанія «Завод котлів» пропонує моделі побутового та промислового призначення. Твердопаливні котли Віхлач із нашого асортименту забезпечують стабільним теплом приватні будинки, теплиці, лікарні, готельні комплекси, а також великі підприємства та склади. Ми пропонуємо моделі потужністю від 10 кВт. Якщо ви будете використовувати якісну сировину, вони забезпечать приміщення теплом на 48 годин.

Вартість твердопаливних котлів Віхлач залежить від:

 • призначення;
 • потужності;
 • терміну гарантії.
Купить твердотопливный котел от компании «Завод Котлов»

З урахуванням ваших побажань, ми знайдемо потужний опалювальний пристрій, який забезпечить потрібний об’єкт стабільним теплом. Твердопаливні котли Віхлач спалюють будь-яку сировину, починаючи від якісного кам’яного вугілля і закінчуючи сміттям. Принцип пошарового горіння допомагає продовжити тривалість горіння. До 50% часу у топці котла сировина тліє. Правильна подача повітря дозволяє якісно спалювати вугілля, дрова та пеллети. Твердопаливні котли Віхлач виконують дві функції: утилізація агровідходів та безпосереднє забезпечення тепла в будівлі. Дізнайтесь про інші переваги цього обладнання у наших менеджерів.

Можливості

Твердопаливні котли Віхлач – це пристрої нового покоління, які забезпечують українців теплом і комфортом. На відміну від іншого обладнання на ринку, їх теплопередача на 20% краща. Саме тому пристрої внесені до Каталогу Технологій IQ Energy. Ця обставина дає українцям право отримати компенсацію до 35% за купівлю котла Віхлач. Інший варіант економії – оформлення «теплого кредиту» в Ощадбанку. Деталі запитуйте у працівників фінансової структури.

Можливості твердопаливних котлів Віхлач:

 • стабільна робота до двох чи трьох діб на одному завантаженні сировини;
 • колосники, що омиваються водою, гарантують надійний захист від прогорання;
 • дозовані витрати дров, вугілля та іншого палива будь-якої якості;
 • оперативне розпалювання котла – цей процес займає не більше 15 хвилин;
 • мінімальне обслуговування – достатньо чистити топку і завантажувати сировину.
Купить твердотопливный котел Вихлач от компании «Завод Котлов»

Твердопаливні котли Віхлач – це продукти українсько-польського виробництва, котрі готові до вітчизняних погодних реалій. Вони гарантують якісне спалювання сировини і підтримку тепла терміном від 6 до 72 годин. Їх можна використовувати для знищення сіна, соняхів та різноманітного сміття. Твердопаливні котли не потребують постійної уваги власника. Достатньо тільки періодично завантажувати топку та очищувати її від продуктів горіння.

Конструкційні особливості

«Завод Котлів» допомагає кожному здійснити правильний вибір. В нашому асортименті є опалювальне обладнання, що має ефектний зовнішній вигляд та специфічні конструкційні особливості. Продуманий дизайн та якісна збірка дозволяє вважати твердопаливні котли Віхлач надійними пристроями для будь-яких об’єктів.

Конструкційні особливості котлів Віхлач:

 • містка топка збільшеного розміру;
 • корпус зі сталі товщиною 6, 8 чи 12 мм;
 • колосники, що зсередини омиваються водою;
 • мобільне димохідне коліно для вдалого монтажу;
 • ергономічна ручка для щільного закривання дверей.
Купить твердотопливный котел от компании «Завод Котлов»

З нашим обладнанням ви забудете про використання газу чи електроенергії для якісного опалювання приміщень будь-якого призначення. Котли Віхлач передбачають завантаження доступного твердого палива. Їх покупка та установка окупається за 1-2 сезони.

Адреси «Заводу Котлів»

Дозвольте представити вам високоякісні твердопаливні котли Віхлач. Приходьте в наш обладнаний шоу-рум та знайомтесь із виставковими зразками, отримуйте безкоштовні консультації менеджерів та вивчайте інформаційні матеріали від виробника. Ми чекаємо в офісі по вулиці Паїсія Кайсарова, 7. Двері «Заводу Котлів» в столиці відкриті з понеділка по п’ятницю до 18:00. Щоб познайомитись із асортиментом продукції в інший час, відвідайте офіційний сайт компанії. Там ви дізнаєтесь про переваги Віхлач та ціни на кожну модель. Вартість котлів опалення вказана без прихованих платежів.

Як замовити котел?

 • розрахувати потужність обладнання та вибрати необхідну модель;
 • залишити заявку на зворотний зв'язок чи подзвонити менеджеру;
 • обговорити деталі покупки та отримати безкоштовну консультацію;
 • вказати адресу доставки та установки твердопаливного котла;
 • почати використовувати енергоефективне обладнання та заощаджувати.
Купить твердотопливный котел от компании «Завод Котлов»

Зателефонуйте нам за номером: +38 (050) 50-60-100. Ми гарантуємо високу якість та доступні ціни на котли опалення.