Купуйте твердопаливні котли з автоматикою просто зараз!

Hello our valued visitor, We present you the best web solutions and high quality graphic designs with a lot of features. just login to your account and enjoy ...

 • +38 (067) 9 200 100
 • +38 (050) 50 60 100

Твердопаливні котли з автоматикою

Вабить можливість використовувати доступну сировину для опалення, але ви боїтесь назавжди стати заручником опалювальних приладів? Твердопаливні котли з автоматикою позбавляють вас від цієї проблеми.

Вони дарують комфортне тепло та гарантують безпечну роботи. Автоматична підтримка заданої температури та завантаження палива в топку без участі користувача – це їх конкурентні переваги. Тільки уявіть, скільки часу та зусиль ви економите!

Компанія «Завод котлів» пропонує потужні та ефективні твердопаливні котли з автоматикою для підприємств, лікарень, теплиць та комерційних об’єктів. Наше обладнання споживає небагато електроенергії, дозволяючи вам насолоджуватись теплом та комфортом без значних фінансових втрат.

Переваги твердопаливних приладів:

 • безпечна автономна робота котлів опалення;
 • мінімальна залежність від первинної енергії;
 • високий ККД та невибагливість в обслуговуванні;
 • робота до 72 годин на одному завантаженні топки;
 • невибагливість до вибору твердого палива.

Для виробництва опалювальних приладів вітчизняні виробники використовують міцний та жаростійкий матеріал. Найкраще для цих цілей підходить котлова сталь. Вона готова до перепадів температур та інших негативних факторів. В асортименті «Заводу Котлів» ви знайдете твердопаливні котли з автоматикою, корпус яких виготовлений із жаростійкої сталі 5-12 мм.

Купуйте котли тривалого горіння в Києві та по всій Україні

Не знаєте, як розрахувати потужність і де встановити опалювальний прилад? Запитайте ці тонкощі у наших кваліфікованих менеджерів. З їх професійними порадами ви розвієте всі сумніви та придбаєте економне обладнання для промислових або побутових цілей.

Виробники котлів опалення

«Завод Котлів» - це торговий дім, який вирізняється широким асортиментом опалювальних приладів. Ми продаємо твердопаливні котли з автоматикою від виробників. Наша продукція супроводжується керівництвом користувача та заводською гарантією. Кожен котел готовий до ефективної експлуатації в заявлених умовах.

Автоматизована збірка виключає ризик «людського фактора». Дотримання європейських норм якості гарантує вашу безпеку. Наявність автоматики дозволяє користувачеві не контролювати процес подачі палива із бункера в топку котла.

Виробники котлів опалення:

 • Віхлач – українсько-польський завод, який надмірно опікується якістю власної продукції. Пропонує потужні котли з автоматикою для підприємств різного призначення.
 • Петлакс – виробник опалювальних приладів, що працюють по принципу верхнього пошарового горіння сировини. Його продукція дозволяє точно регулювати потужність.
 • Стропува – виробник литовських котлів на твердому паливі, який пропонує дров’яні, універсальні та пеллетні моделі. Забезпечує доставку власної продукції по Україні.
 • Кронас – це виробник твердопаливних котлів, котрий заявляє про найбільший асортимент товарів в Україні. Пропонує побутові та промислові моделі з автоматикою.
Купить твердотопливный котел от компании «Завод Котлов»

Звертайтесь до компанії «Завод Котлів», щоб не стояти позаду інноваційних технологій та не впустити вигоду. Ми пропонуємо отримати компенсацію до 35% за установку котла на твердому паливі. Дізнавайтесь деталі у менеджерів компанії.

Головна наша перевага – великий асортимент продукції в наявності. Вам не доведеться довго чекати, поки ми привеземо замовлення. Твердопаливні котли з автоматикою відправляються в дорогу в день отримання клієнтської заявки.

Кілька слів про ціну

Вважаєте опалювальний сезон важкими часами? Установіть твердопаливні котли з автоматикою, щоб економити гроші без втрати комфорту. Вартість нашого обладнання залежить від потужності та виробника. Дізнавайтесь деталі у менеджерів торгового дому.

Наші послуги:

 • адресна доставка;
 • якісна установка;
 • гарантійне ТО.
Купить твердотопливный котел от компании «Завод Котлов»

Дізнавайтесь актуальну вартість твердопаливних котлів та переходьте на новий спосіб обігріву приміщень ще до Нового Року! Обговорімо фінансові та технічні деталі. Телефонуйте нам: +38(067)920-01-00.

Заходьте в гості

Компанія «Завод Котлів» радо зустрічає нових клієнтів та постійних покупців. Ми допомагаємо професійними порадами, розраховуємо потужність опалювальних приладів та приймаємо заявки на доставку. У нас ви можете придбати твердопаливні котли з автоматикою для будь-яких цілей. Ці прилади знищують агровідходи, підтримують комфортну температуру в приміщеннях та економлять ваші гроші.

Переваги нашого обладнання:

 • корпус зі сталі 5-12 мм;
 • автоматична подача палива;
 • гарантія якості на 5-6 років;
 • потужність котла від 65 кВт;
 • безпечна робота 15-20 років.
Купить твердотопливный котел от компании «Завод Котлов»

Для знайомства з нашою продукцією заходьте в гості. Чекаємо по вул. Паїсія Кайсарова, 7. Щоб дізнатись, як до нас дістатись, наберіть номер +38(050)50-60-100 та поговоріть з менеджером.