Купуйте якісні твердопаливні котли з бункером в київському торговому домі.

Hello our valued visitor, We present you the best web solutions and high quality graphic designs with a lot of features. just login to your account and enjoy ...

 • +38 (067) 9 200 100
 • +38 (050) 50 60 100

Твердопаливні котли з бункером

Хочете перейти на використання доступної сировини, але не знаєте, де і як її зберігати? Ми пропонуємо потужні твердопаливні котли з бункером. Автоматична подача сировини, підтримка заданої температури та захист від перегріву – це головні аргументи на користь безпечності та надійності нашої продукції.

Твердопаливні котли з бункером дозволяють якісно утилізувати відходи, забезпечувати стабільне тепло в приміщенні, відмовитись від використання дорогого газу. Вони передбачають мінімальне споживання електроенергії та утримання комфортної температури на 2-3 доби. Ще одна їх особливість – високий ККД. Котли працюють із великою інтенсивністю на будь-якому об’єкті. Їх використовують для підтримки тепла в ресторані, готелі, теплиці, а також на підприємстві.

Переваги нашої продукції:

 • Тривала заводська гарантія – виробники підтверджують якість власної продукції щонайменше на 5 років.
 • Мобільне димохідне коліно – наші прилади передбачають широкі можливості для вдалого монтажу на об’єкті.
 • Міцний сталевий корпус – для виробництва котлів використовується жаростійкий матеріал, товщина якого від 5 мм.
 • Прямі контакти з виробниками – ми не купуємо товари у посередників та не пропонуємо вам платити комісії.
 • Доставка Україною – швидко та безпечно привеземо твердопаливні котли з бункером, куди скажете.

Не шукайте можливості заробляти більше або вмикати опалювальне обладнання рідше. Установіть потужні котли на твердій сировині, щоб не переживати про регулярне завантаження топки та підтримку стабільної температури в приміщеннях різної площі.

Купуйте котли тривалого горіння в Києві та по всій Україні

Дізнатись правила розрахунку потужності можна у наших менеджерів. Представники компанії «Завод Котлів» надають консультації за телефоном, онлайн чи при особистій зустрічі з клієнтами. Оберіть комфортний варіант та отримайте інформаційну підтримку від професіоналів. Наші консультації є безкоштовними для постійних або нових клієнтів. Особисто поговорити із менеджером можна в офісі по вул. Паїсія Кайсарова, 7.

Переваги котлів із бункером

Переживаєте про зберігання гранул, дров та вугілля? Хочете перейти на використання альтернативних засобів обігріву приміщень? У нас є потужні твердопаливні котли з бункером. З одного боку, ви отримуєте надійний опалювальний прилад, з іншого – маєте місце для зберігання палива різного розміру. Із бункера в топку сировина потрапляє без вашої участі. Дізнавайтесь особливості автоматичних котлів опалення у наших менеджерів за телефоном або онлайн.

Переваги:

 • корпус із спеціальної жаростійкої котлової сталі 5-12 мм;
 • є місце для зберігання палива та можливість подавати його в топку;
 • економія зусиль та ресурсів користувача опалювального приладу;
 • максимальна безпека, якість та надійність котла на твердому паливі;
 • компактні габарити всієї опалювальної системи на вашому об’єкті;
 • економія до 50% розтрат – паливо горить зверху вниз, як свічка;
 • відсутність ризику перепалу сировини та перегріву котла опалення.
Купить твердотопливный котел от компании «Завод Котлов»

Купуйте твердопаливні котли з бункером, щоб не переживати про зберігання та вчасну подачу дров, вугілля, соломи та сміття. Ми пропонуємо товари від європейських виробників за українськими цінами. Підтверджуємо якість продукції заводськими гарантіями. Пропонуємо товари із керівництвом користувача та всіма необхідними аксесуарами.

Можливості «Заводу Котлів»

Як торговий дім, ми маємо великий асортимент опалювальних приладів від чотирьох виробників – Стропува, Кронас, Петлакс та Віхлач. В нашому каталозі є побутові або промислові моделі різної потужності. Менеджери компанії враховують особливості об’єкта та можливості котла, щоб запропонувати вдале рішення поставленої задачі.

Наші переваги:

 • безкоштовна доставка Україною;
 • великий асортимент котлів в наявності;
 • оперативна установка обладнання на об’єкті;
 • гарантована якість кожного товару від виробника;
 • демократичні ціни на надійне та ефективне обладнання.
Купить твердотопливный котел от компании «Завод Котлов»

Ми регулярно публікуємо корисну інформацію, щоб ви мали уявлення про інноваційні технології та різні опалювальні прилади на твердому паливі. Наявність бункерів гарантує безпечну та просту роботу котлів на об’єктах. Купуйте якісні товари від «Заводу Котлів».

Наша адреса

Чекаємо зацікавлених українців в нашому офісі по вул. Паїсія Кайсарова, 7. Київський шоу-рум дозволяє ознайомитись із якісною продукцією та зробити правильний вибір. Установіть котли на твердому паливі, щоб не довелось насолоджуватись теплом із оглядкою на платіжні квитанції. Наше обладнання споживає мало електроенергії та не залежить від газу взагалі. Ще одна його перевага – проста автономна робота.

Купить твердотопливный котел от компании «Завод Котлов»

Дізнавайтесь деталі у наших менеджерів за телефоном для зв’язку: +38(067)92-00-100.