Обирайте одно - або двоконтурні котли на дровах від надійного постачальника.

Hello our valued visitor, We present you the best web solutions and high quality graphic designs with a lot of features. just login to your account and enjoy ...

 • +38 (067) 9 200 100
 • +38 (050) 50 60 100

Двоконтурні котли на дровах

Жителі багатоквартирних будинків шукають оптимальні варіанти економії. Вони відмовляються від постачання гарячої води та встановлюють бойлери. Однак, обігрів приміщень все одно стає серйозною втратою для сімейного бюджету.

Відмова від централізованого опалення на користь автономного – це тенденція, яка тільки набирає обертів. Приватна котельня дозволяє чимало економити. Власники багатоквартирних будинків самостійно обирають, коли почати опалювальний сезон і наскільки сильно жителі потребують тепла та комфорту.

Люди, які проживають в котеджах, можуть розв’язати проблему недостачі тепла ще простіше. Їм достатньо установити котли на дровах двоконтурні, щоб не переживати про гаряче водопостачання та стабільну температуру в приміщеннях. Замість газового або електричного обладнання ці пристрої потурбуються про тепло та домашній затишок.

Переваги двоконтурних котлів на твердому паливі:

 • одне обладнання для вирішення двох важливих задач;
 • надійне, зручне та просте використання для побутових потреб;
 • одного завантаження топки достатньо для тепла на 30 годин;
 • невибагливість у питаннях установки, використання та обслуговування;
 • відсутність необхідності додатково купувати бойлер для підігріву води.

Чому котли на дровах двоконтурні вважаються ідеальним обладнанням для власників приватних будинків? Ці потужні та відносно невеликі за розмірами прилади гарантують стабільне забезпечення гарячою водою та теплом без використання електроенергії. Палива високої зольності та вологості достатньо для вирішення двох важливих задач, без яких зимовий затишок вважається неповноцінним.

Купуйте котли тривалого горіння в Києві та по всій Україні

Простота та екологічність – це головні переваги на користь твердопаливного обладнання. Саме вони пояснюють різкий ріст попиту на ці прилади в Україні. Замість вивчення нових тарифів та заощадження на потребах люди мають можливість економити та отримувати звичне тепло.

Компанія «Завод Котлів» пропонує придбати високоякісні котли на твердій сировині за доступною ціною. Розраховуйтесь за покупку готівкою або беріть «теплий кредит» в Ощадбанку. Ми допомагаємо отримати компенсацію за вибір якісного обладнання із поміткою eco.

Про нас

Не зупинятись на досягненнях – це головна місія компанії «Завод Котлів». Увага до клієнтів та постійний розвиток дозволяють нам досягати висот та дивувати якісним сервісом, гарним асортиментом, а також оперативною доставкою.

Компанія «Завод Котлів» - це:

 • торговий дім, який працює в українській столиці з 2012 року;
 • найбільший постачальник твердопаливних котлів на батьківщині;
 • надійний партнер власників приватних будинків або заводів;
 • місце, де можна дізнатись більше про котли на дровах двоконтурні;
 • торговий дім, що гарантує наявність товарів та ввічливий сервіс.
Купить твердотопливный котел от компании «Завод Котлов»

Ми не встановлюємо великі націнки та не залучаємо посередників до роботи. В нашому асортименті ви знайдете тільки якісні опалювальні прилади від перевірених заводів із тривалим досвідом роботи. Ми пропонуємо котли Віхлач, Петлакс, Стропува та Кронас із витривалими сталевими корпусами.

Як вибрати котел?

Ми пропонуємо великий каталог товарів та швидку інформаційну підтримку. Довіряйте свій комфорт надійним рукам!

Як вибрати котел?

 • Визначитись із метою. Хочете тільки обігріти будинок або ще й забезпечити себе гарячою водою? В останньому випадку вам допоможуть котли на дровах двоконтурні.
 • Заміряти опалювальну площу. У нас є прилади для обігріву приватних будинків на 100 кв. м і не тільки.
 • Визначити джерела втрат. Куди втікає тепло із приміщення? Можливо, воно виходить через вентиляційні решітки, щілини в старих вікнах або прогалини, що залишились після невдалого монтажу.
 • Визначити корисний об’єм загрузочної камери. Від цієї характеристики залежить вартість опалювального приладу, а також кількість палива для разового завантаження.
 • Подивитись ККД котла. Всі наші прилади гарантують ефективну роботу в будь-яких умовах. ККД тільки підтверджує це.
Купить твердотопливный котел от компании «Завод Котлов»

Керуйтесь об’єктивними показниками, щоб підібрати ефективне обладнання для власних потреб. Замовляйте котли в нашій компанії!

Додаткова допомога

Довідка від «Заводу Котлів»: одноконтурні прилади можуть бути додатковими (резервними) джерелами тепла. Двоконтурні моделі припускають підключення до системи гарячого водопостачання. «Завод котлів» допомагає кожному споживачеві створити опалювальну систему для конкретних потреб.

Купить твердотопливный котел от компании «Завод Котлов»

Ще шукаєте, де купити найкращі котли опалення на дровах? А ми забезпечуємо теплом ваших друзів, знайомих та сусідів! Купуйте у нас. Виставковий центр «Заводу Котлів» відкритий по вул. Паїсія Кайсарова, 7. Для замовлення опалювальних приладів вищої якості за телефоном набирайте номер: +38 (050) 50-60-100 або замовляйте нам дзвінок.