Твердопаливний котел не своїми руками.

Hello our valued visitor, We present you the best web solutions and high quality graphic designs with a lot of features. just login to your account and enjoy ...

 • +38 (067) 9 200 100
 • +38 (050) 50 60 100

Твердопаливні котли з заводською гарантією

Майстри на всі руки економлять на всьому. Їх не лякає можливість виготовити та установити твердопаливний котел своїми руками.

Навпаки, таке рішення дозволяє навчитись нового, пишатись власними зусиллями та контролювати якість обладнання. Однак, не завжди можна відмовлятись від послуг професіоналів.

Компанія «Завод Котлів» - це перевірений часом та ситуаціями постачальник твердопаливних котлів від чотирьох відомих виробників. Ми пропонуємо обладнання з гарантією якості та вчасним сервісним обслуговуванням. Наші майстри привозять, установлюють твердопаливний котел на бетонну підлогу та виконують обв’язку.

Переваги опалювального обладнання від «Заводу Котлів»:

 • Гарантія якості на 5 років. Ми співпрацюємо з заводами Wichlacz, Petlax, Stropuva та Кронас, які відповідають за безпечну експлуатацію власної продукції. Виробник пропонує перелік бажаних видів палива, надає рекомендації з монтажу та використання, виконує сервісне обслуговування або позаплановий ремонт за потребою. Жоден твердопаливний котел своїми руками не може похизуватись такими перевагами.
 • Економне використання палива. В асортименті «Заводу Котлів» можна зустріти обладнання, яке працює на вугіллі, дровах, пелетах, тирсі та соломі. Реалізація принципу пошарового горіння сировини у топці гарантіє економне використання твердого палива. Виробник зазначає, що треба використовувати на постійній основі.
 • Прилади різної потужності. Виробники твердопаливних котлів пропонують обладнання для побутових чи промислових цілей. До першої категорії відносять прилади потужністю від 10 до 65 кВт. Вони забезпечують теплом житлові приміщення площею до 650 кв. м. Промислові твердопаливні котли мають потужність до 1140 кВт. Цього потенціалу достатньо, щоб забезпечити стабільним теплом цілий завод. Твердопаливний котел своїми руками зібрати можна, але як розрахувати його потужність?

Автоматизована виробнича лінія захищає користувача від ризику «людського фактора» чи купівлі заводського браку. Кожен котел є успішним результатом роботи цілої команди кваліфікованих працівників. Для виробництва продукції заводи використовують спеціальну жаростійку сталь товщиною від 5 мм. Не кожен майстер на всі руки може похизуватись таким якісним матеріалом.

Купить твердотопливный котел Wichlacz

В асортименті компанії «Завод котлів» немає місця підробкам. Ми не розказуємо, як зібрати твердопаливний котел своїми руками, а пропонуємо якісну продукцію з офіційною гарантією виробника. Не ставте під загрозу власний комфорт та безпеку.

Розрахунок потужності

Ми вже обмовились, що є два типи твердопаливних котлів: побутові та промислові. Однак, правило розрахунку потужності єдине для всіх. В ідеальних умовах для обігріву 10 кв. м площі достатньо 1 кВт енергії. За цією формулою менеджери «Заводу Котлів» допомагають розрахувати потужність.

Які критерії треба враховувати?

 • очікувані тепловтрати приміщення;
 • загальна опалювальна площа;
 • висота стелі та інші особливості;
 • кількість дверей та вікон в приміщенні;
 • наявність помилок при монтажі комунікацій.
Купить твердотопливный котел Wichlacz

Якщо ви не звикли довіряти комусь, ми пропонуємо розрахувати потужність та установити твердопаливний котел своїми руками. Але майте на увазі вищеперераховані критерії та передбачте 10% енергії про запас. Якщо тепловтрати приміщення площею 100 кв. м менше ніж 30%, ми радимо купити котел потужністю 12 кВт.

Чому «Завод Котлів»?

Деякі користувачі бояться, що виробник збирає твердопаливний котел своїми руками із неякісних матеріалів, а потім його продає. Наша компанія співпрацює з заводами, які мають безперечну репутацію та власні патенти на винаходи. Ми пропонуємо придбати твердопаливний котел тривалого горіння, який гарантовано виконаний зі спеціальної жаростійкої сталі. Кожна модель захищена від перепалу сировини та надмірного нагріву корпусу.

Чому «Завод Котлів»?

 • покупка без очікування;
 • котли різної потужності;
 • адресна доставка замовлення;
 • покупка в кредит чи готівкою;
 • компенсація до 35% вартості;
 • сервісне обслуговування;
 • котли з гарантією заводу.
Купить твердотопливный котел Wichlacz

Доки майстри на всі руки опановують технологію виробництва, ви можете придбати якісне опалювальне обладнання у нас. Кожна модель відповідає заявленим технічним характеристикам.

Котли у виставковому залі

Щоб ви переконались у якості нашого обладнання, ми відкрили шоу-рум в столиці. Виставкові зразки продукції можна роздивитись з усіх боків в офіс по вул. Паїсія Кайсарова, 7. Обирайте зручний час та заходьте в гості. Ми переконаємо вас у тому, що не збираємо твердопаливний котел своїми руками, а продаємо обладнання від заводів з автоматизованою виробничою лінією. Наш виставковий зал працює з понеділка по п’ятницю. Менеджери надають консультації клієнтам до 18:00.

Купить твердотопливный котел Wichlacz