Якісні котли для обігріву приватних будинків.

Hello our valued visitor, We present you the best web solutions and high quality graphic designs with a lot of features. just login to your account and enjoy ...

 • +38 (067) 9 200 100
 • +38 (050) 50 60 100

Котли для опалення приватних будинків

Говорять, що у природи не буває поганої погоди. Дощ, сніг, мороз – то все благодать. Від себе «Завод Котлів» додає, що не буває поганої погоди, але існують неякісні котли для опалення приватних будинків та щілини між віконними рамами.

В нашому асортименті є місце потужному обладнанню українського, польського та литовського виробництва. Котли для опалення приватних будинків передбачають використання твердого палива – кам’яного вугілля, дерева, пелетів та тирси. Тривалість горіння залежить від якості сировини. Більше тепла дає вугілля, менше – солома та сміття.

На відміну від газового та електричного обладнання, котли для опалення приватних будинків на твердому паливі незалежні від первинної енергії. Вони використовують тільки доступну сировину. Гарантують якісне спалення сміття. Мають потужність від 10 до 65 кВт. Цього потенціалу достатньо для забезпечення теплом будівлі до 650 кв. м. Процес розпалювання зрідка займає більше 10 хвилин.

Купить твердотопливный котел Wichlacz

Котли для опалення приватних будинків здатні утримувати тепло 24-72 години. Пошаровий принцип спалення сировини зверху вниз забезпечує економне використання та довге тління дров у топці. Щоб дізнатись інші принципові особливості котлів на твердому паливі, зверніться за безкоштовною консультацією до нашого менеджера.

Конструкція

На погоду за вікном ми вплинути не можемо. Однак, комфортний мікроклімат в приміщенні здатні забезпечити якісні котли для опалення приватних будинків. Для виготовлення виробники використовують спеціальну жаростійку сталь товщиною 5 чи 6 мм. Котли Віхлач мають поворотне димохідне коліно для різних варіантів установки обладнання. Промислові моделі додатково обладнані притискними ручками, які утримують продукти горіння та не дозволяють неприємним запахам панувати в приміщеннях. Побутові котли опалення теж гарантують свіже повітря.

Інші особливості:

 • висока ефективність – коефіцієнт корисної дії від 75%;
 • паливо: брикети, пелети, дрова, вугілля, тирса, сміття;
 • ергономічна паливна камера збільшеного розміру;
 • непримхливе обслуговування – треба чистити топку раз на тиждень;
 • заводська гарантія на обладнання на 5 років.
Купить твердотопливный котел Wichlacz

Котли для опалення приватних будинків не змушують власників самостійно вносити налаштування. Вони підтримують комфортну температуру в автоматичному режимі. Відсутність інноваційної електроніки, що залежна від первинної енергії, дозволяє зробити обладнання економним.

Якість

Кожна модель з нашого асортименту відповідає європейським критеріям безпеки. Котли для опалення приватних будинків захищені від перепалу сировини та надмірного нагріву. Конкретні умови експлуатації та обслуговування перераховані у керівництві користувача. Кожен продукт супроводжений заводською гарантією виробника.

«Завод Котлів» продає сертифіковану продукцію, яку можна придбати з компенсацією до 35%. Головна умова отримання грошового бонусу – участь в програмі IQ Energy. Дізнатись про умови можна на сайті чи у наших менеджерів.

Переваги котлів тривалого горіння:

 • не треба додавати паливо в процесі роботи;
 • тепло підтримується до 72 годин;
 • покупка окупається за 1 робочий сезон;
 • єдина умова обслуговування – очищення топки;
 • колосники омиваються водою зсередини.
Купить твердотопливный котел Wichlacz

Наші котли для опалення приватних будинків – це ваша гарантія економного тепла. Замість газового та електричного обладнання вони підтримають комфортну температуру в приміщенні та дозволять скоротити опалювальні витрати. Їх ви зможете придбати з оплатою готівкою чи в кредит. Для розрахунку потужності врахуйте тепловтрати та площу будівлі.

Купуйте онлайн чи особисто

В холодну пору року у власників приватних будинків багато турбот. Необхідність їхати на пошуки економного котла опалення не завжди є в списку термінових справ. Але якщо ви маєте таку можливість, не відмовляйте собі в задоволенні познайомитись з твердопаливним обладнанням. В нашому асортименті є котли українського, польського та литовського виробництва з гарантією. Подивитись виставкові зразки можна на спеціальних заходах чи в шоу-румі компанії «Завод Котлів» у будь-який час. Ми відкриті для знайомства з понеділка по п’ятницю. Працюємо до 18:00. Пропонуємо екскурсію та великий асортимент презентаційних матеріалів.

Наші переваги:

 • котли для опалення приватних будинків в наявності;
 • швидка та безкоштовна доставка Україною;
 • підготовка, установка, обслуговування обладнання;
 • допомога з оформленням заявки на отримання компенсації;
 • продукція з гарантією виробника та європейськими сертифікатами.
Купить твердотопливный котел Wichlacz

Не чекайте слушної миті, купуйте котли для опалення приватних будинків зараз. Ми допоможемо розрахувати потужність та обрати потрібну модель від Віхлач, Петлакс, Стропува або Кронас.